Moja Wielkanoc 2021 - konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną dla dzieci i młodzieży

PLAKATY MGOK 21Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Konkurs skierowany jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Białobrzegi i powiatu białobrzeskiego. Celem konkursu jest aktywne i kreatywne spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym, rozwijanie talentów, wskazanie różnych technik plastycznych, poszukiwanie informacji i zapoznanie się z rodzinnymi tradycjami, zwrócenie uwagi na zwyczaje świąteczne. Wykonaną pracę należy dostarczyć do Biblioteki MGOK maksymalnie do dnia 11 kwietnia 2021 r. do godziny 15:00.

Dodatkowe informacje na temat konkursu będą udzielane przez Patrycję Płaskocińską pracownika Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

PLAKATY MGOK 21