Literackie ferie 2021 - zapraszamy do zabawy

PLAKATY MGOKFerie to czas odpoczynku i chwila przerwy przede wszystkim na zabawę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was codzienną porcję łamigłówek, dzięki którym będziecie mogli wykazać się swoją wiedzą, na temat znanych już Wam pozycji książkowych. Połączmy przyjemne z pożytecznym!

Każdego dnia ferii zimowych 2021r. (oprócz 6.01.2021 r.) na naszej stronie internetowej MGOK Białobrzegi (www.mgok.bialobrzegi.pl) będziemy zamieszczać pakiet do pobrania zawierający m.in. zagadki, rebusy oraz krzyżówki. Jeśli ktoś nie ma możliwości pozyskania pakietu w domu, zapraszamy po jego odbiór do Biblioteki MGOK.

Po wypełnieniu wszystkich kart pracy, rozwiązany pakiet należy dostarczyć do Biblioteki MGOK. Dla wszystkich aktywnych poszukiwaczy literackich przygód przewidziano dyplomy i upominki. Czas start!

Pakiet nr 1 - 4 stycznia 2021

Pakiet nr 2 - 5 stycznia 2021