Kulturalna Ławeczka z...Piosenką

DSC01981 800x533W słoneczne, niedzielne popołudnie, 26 lipca 2020r., na Białobrzeskim Rynku zapoczątkowaliśmy nowy cykl wydarzeń w naszym mieście pn. „Kulturalna Ławeczka z … Piosenką”. Motywem przewodnim spotkania na świeżym powietrzu były największe polskie przeboje, które wykonała para znakomitych artystów: Anna Kukawska i Bogusław Zięba. Spotkanie otworzył Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach - Z. Andrzej Łukomski. Przy ławeczce Jeremiego Przybory ustawionej na Placu Zygmunta zgromadzona publiczność mogła posłuchać utworów  gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in.: Anny Jantar, Ewy Demarczyk, Zbigniewa Wodeckiego, Maryli Rodowicz. Koncert zorganizowany pod reżimem sanitarnym oraz zgodnie z wytycznymi MKiDN.