XXXVI MISTRZOSTWA POLSKI FORMACJI TANECZNYCH PUCHAR POLSKI KLAS C,B,A

PLAKAT PUCHAR POLSKIBurmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach – Zygmunt Andrzej Łukomski serdecznie zapraszają na XXXVI Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Są to eliminacje do Mistrzostw Świata i Europy Formacji Tanecznych PTT, Mistrzostwa Polski Par PTT w Show Dance 2019, Puchar Polski Par PTT klas C,B,A.

Mistrzostwa Polski odbędą się 12 października 2019 roku w Hali Sportowej w Białobrzegach, ul. Reymonta 13A.  Organizatorami wydarzenia są: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Polskie Towarzystwo Taneczne.

Patronat honorowy nad wydarzeniami objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi – Adam Bolek, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego – Rafał Rajkowski. Patronat medialny został objęty przez: Białobrzeską Gazętę, Echo Dnia, Radio Eska, Mazowiecka TV, ZEBRRA.TV

REGULAMIN:

PUCHAR KLAS C,B,A