Lato w filii bibliotecznej w Suchej!

lato sucha 12092017Przerwa wakacyjna to odpoczynek od nauki i obowiązków szkolnych, ale nie od zajęć w filii bibliotecznej. Jak co roku zaproponowaliśmy naszym czytelnikom bogatą ofertę zajęć, który odbywały się w poszczególne dni lipca i sierpnia. Tradycyjnie już na uczestników czekały gry i zabawy stolikowe przy których dzieci wspólnie bawią się i relaksują. Dla wytężenia umysłu zaproponowaliśmy z kolei łamigłówki, zagadki i kalambury.

Dzieci chętnie brały także udział w licznych zajęciach plastycznych o tematyce wakacyjnej oraz bajkowej. Za nami czas miłej zabawy, odpoczynku i swobody. Zajęcia wakacyjne odbywały się w luźnej i przyjacielskiej atmosferze. Przed naszymi małymi czytelnikami czas wytężonej pracy i nauki.
Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w zajęciach i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mp dzu