Lekcja biblioteczna pt.: „Atlas geograficzny”

lekcjaoatlasieLekcja biblioteczna pt.: „Atlas geograficzny” w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach! W dniu wczorajszym tj. 5.12.2017 r. odbyła się lekcja biblioteczna pt.: „Atlas geograficzny”, w której uczestniczyli uczniowie klasy IV E z PSP nr. 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Skrzypczyńską.

Dzieciom zaprezentowano podstawowe definicje i pojęcia z zakresu geografii, przedstawiono składniki map o różnej tematyce oraz pokazano jak należycie korzystać z atlasu geograficznego. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ uczniowie wykazali się dużą aktywnością i zaangażowaniem a dodatkowo towarzyszyła nam przemiła atmosfera.
Na zakończenie cała klasa dostała już prezenty od św. Mikołaja!!! Chyba musieli być bardzo grzeczni!!! 🤔🎅🎅
Lekcję poprowadziły: p. W. Kozakiewicz i p. P. Płaskocińska.
Serdeczne dziękujemy i pozdrawiamy całą klasę IV E z PSP nr. 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach!!