Ogłoszenie #2 - Majowe Dni Białobrzegów

mdb2018Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach informuje, że w czasie imprezy plenerowej pn. Majowe Dni Białobrzegów, która odbędzie się 26, 27 maja 2018 r. (sobota, niedziela) na Targowisku Miejskim w Białobrzegach, ul. Kościelna 107 wydzielony zostanie teren części placu przeznaczony pod handel z zakresu pełnej gastronomii plenerowej tzw. catering ciężki.

W związku z tym przyjmujemy oferty na :

• stoiska handlowe gastronomiczne m.in. grille, piwo oraz napoje czyli tzw. catering ciężki z wyłączeniem takich artykułów jak: lody, gofry, kukurydza, wata cukrowa itp.,
  • oferent zapewni do 1000 miejsc pod parasolami

Stoiska zlokalizowane będą :

1. Na placu targowym w Białobrzegach ul. Kościelna 107 w dniach 26, 27 maja 2018 r. (sobota, niedziela)

Oferty z zakresem obsługi oraz ofertą cenową należy złożyć na załączonym formularzu.

1. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach zastrzega sobie prawo do wyboru najkorzystniejszych ofert kierując się zakresem usług zapewnianych przez oferentów i ceną.
  2. Opłaty za stoiska można będzie dokonać po podpisaniu umowy z Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury w Białobrzegach
    przelewem na konto BSB 06 9117 0000 0000 0123 2000 0010
    (należy podać nazwę stoiska)
  3. Zainteresowane podmioty mogą składać oferty na załączonym formularzu do dnia
    06.04.2018.r. roku w następujący sposób:

Jednocześnie informujemy, że niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych i ma na celu wyłącznie rozeznanie na rynku w zakresie cen i obszaru realizacji. Wydzielony teren zostanie wyłączony z imprezy plenerowej p.n. Majowe Dni Białobrzegów i należy traktować go jako imprezę towarzyszącą. Organizator zaleca przed złożeniem oferty zapoznanie się z terenem przeznaczonym pod wynajem. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
Informacja z wyboru ofert zostanie ogłoszona na stronie internetowej MGOK Białobrzegi do dnia 27 kwietnia 2018 r.

Miejsko- Gminnemu Ośrodkowi Kultury przysługuje prawo unieważnienia niniejszego ogłoszenia bez podania przyczyny.

Załącznik 1